Щоб оформити субсидію достатньо 5 хвилин часу та інтернету

Міністерство соціальної політики України планує перевести оформлення субсидій та інших видів соціальної допомоги в електронну форму.

Про це розповів Павло Розенко, передає прес-служба Мінсоцполітики.
Спрощення процедури призначення субсидій відбуватиметься шляхом автоматизованої підготовки та первинної реєстрації документів, що подаються громадянами в електронному або паперовому вигляді.

«Електронна адреса, по якому можна попередньо оформити та подати документи: https://diia.gov.ua/services/zvernennya-na-priznachennya-zhitlovih-subsidij-v-elektronnij-formi Для попередньої реєстрації документів в електронному вигляді досить підтвердити адресу електронної пошти», — повідомив Павло Розенко.

Підготовка документів для подання в паперовому вигляді дає заявникові можливість коректно заповнити, зберегти заяву та декларацію для подальшого особистого звернення до місцевого органу соціального захисту населення.

Полегшити заповнення документів на субсидію покликані підказки, які заявник отримає від електронної системи. А якщо громадянин допустить помилку, система проінформує його про необхідність її виправити.

Планується, що пілотний проект буде реалізований у Києві та Вінниці, після чого дію системи буде поширено на всю країну.

Схожі записи